Várkerti Stadion

NB III: tovább menetel a DVSC II

Remek formában van a DVSC második csapata, amely zsinórban harmadik győzelmét aratta szerda délután. Az első három fordulóban nyeretlen kis Loki kiválóan teljesít az elmúlt bajnoki találkozóin, szerdán például az esélyesebbnek kikiáltott Ceglédet fektette két vállra a DEAC-pályán.

Érdekesség, hogy nagyon jókor szereztük a gólokat, hisz az első játékrész legutolsó, míg a második félidő legelső percében is betaláltunk. Előbb Bévárdi Zsombor, majd Sármány Kristóf volt eredményes, a kétgólos vezetéssel pedig gyakorlatilag eldőlt a három pont sorsa.

A vendégek ugyan nem így gondolták, Laczkó révén szépítettek az 54. percben, ám negyedórával a vége előtt Sármány Kristóf megduplázta góljainak számát és beállította a 3-1-es végeredményt.

A kis Loki újabb sikerével már a tabella 5. helyén áll.

NB III Keleti csoport 6. forduló

DVSC II. – Ceglédi VSE 3–1 (1-0)

DVSC II: Nagy S. – Bényei B., Kovács R., Gellén, Lakatos B. (Jankelic, 28.) – Talpalló (Szabó Á., 58.), Sárosi, Nikitscher, Pintér – Bévárdi (Bene, 75.), Sármány

Gól: 1-0 Bévárdi (45+1.), 2-0 Sármány (47.), 2-1 Laczkó (54.), 3-1 Sármány (76.)

Kiállítva: Herczeg (87.)