Közzétéve: 2026.06.24.

A DVSC egy évvel meghosszabbította Dzsudzsák Balázs szerződését.
Csapatkapitányunk 2020-ban tért vissza nevelőegyesületébe, a DVSC-be, azóta is vezéregyénisége és meghatározó játékosa együttesünknek a pályán és a pályán kívül is. A magyar labdarúgás válogatottsági rekordere egyetlen idényben sem maradt adós a gólokkal és gólpasszokkal, az előző szezonban 6 találatig és 5 asszisztig jutott. Hajrá, Dzsudzsi, hajrá, Loki!