Váratlan vereséget szenvedett a kis Loki

Jó előjelekkel várta a Salgótarján elleni bajnokit a DVSC II., amely zsinórban öt veretlenül megvívott meccsel a háta mögött lépett pályára vasárnap délután a DEAC-pályán.

Esélyeshez méltón kezdtünk, azonnal a kezünkbe vettük az irányítást, melynek eredményeképp a 9. percben Juhász Martin találatával megszereztük a vezetést.

Az első játékrész hajrájában egyenlítettek a hazaiak, ám a második negyvenöt percet ugyanúgy kezdtük, mint az elsőt, és szinte azonnal megszereztük újból a vezetést, akkor Sármány Kristóf volt eredményes.

Mindössze egy perc telt el és ismét egalizáltak a salgótarjániak, akik a mérkőzés 85. percében a mindent eldöntő találatot is megszerezték.

NB III Keleti csoport 10. forduló

DVSC II. – Salgótarján 2–3 (1-1)

DVSC II:  Zöldesi – Tordai, Kovács R., Gellén, Füzfői – Talpalló (Bene, 61.), Sárosi, Szabó Á. (Bökönyi, 76.), Juhász – Nikitscher, Sármány

Gól: 1-0 Juhász (9.), 1-1 Tarlósi (40.), 2-1 Sármány (50.), 2-2 Gazdag (51.), 2-3 Hegedűs (85.)