Tizenöt gólt lőtt a kis Loki a Kabának

Vasárnap délután a Kabai Meteorit SE csapatát fogadta a kis Loki a Debreceni Labdarúgó Akadémián a megyei I. osztály 2. fordulójában. Nagy debreceni fölényben zajlott az első játékrész. A 19. percben Nikitscher révén megszereztük a vezetést, miután 8 méterről szépen lőtte ki a hosszú alsót. A 27. percben ismét Nikitscher volt a támadás egyik főszereplője, jobbról érkező beadását Damásdi közelről bólintotta a hálóba, így már 2-0-ra vezettünk. Öt perccel később három góllal mentünk, Dobi kiváló ütemben ugratta ki Zsórit, aki a kabai kapust elfektetve gurított az üres kapuba. Az első félidő végéig Zsóri ismét betalálhatott volna, de büntetője a lécről pattant ki. Kiválóan játszottunk a második félidőben is: Bárány ötször, Zsóri négyszer, Nikitscher, Nagy és Dobi pedig egyszer-egyszer volt eredményes, kialakítva ezzel a 15-0-s végeredményt. Fikker Ferenc csapata tehát gyönyörű támadásokat vezetve és szép gólokat szerezve magabiztosan tartotta itthon a három pontot a Kaba ellen. Megyei I. osztály, 2. fordulóDVSC II. – Kabai Meteorit SE 15–0 (3-0)DVSC II.: Szalánczi (Szabados, 56.) – Kozák (Molnár, 64.), Ujvárosi, Soltész (Gafouroglou, 64.) – Damásdi (Pintér, 64.), Dobi (Tüzes, 56.), Nikitscher, Bencze, Nagy K. – Zsóri, BárányGól: Bárány 5, Zsóri 5, Nikitscher 2, Dobi, Nagy K., Damásdi HB