Újabb siker, a Salgótarjánt is legyőzte a kis Loki

Jó formában, két győzelemmel a háta mögött várta a DVSC II. a soron következő bajnokiját, melyet a tabella 17. helyén álló Salgótarján ellen játszott vasárnap 16 órától a DEAC-pályán.

Harcos és kemény játék jellemezte a kilencven percet, a három pont sorsáról pedig mindössze egyetlen gól döntött: a 70. percben Sós Bence jobbról érkező szöglete után Sármány Kristóf csúsztatott a kapu jobb sarkába. A hosszabbításban Sós Bence juttatta büntetőhöz a kis Lokit, és ő is állt a labda mögé, ám lövését hárította a salgótarjáni kapus, így maradt az 1-0.

Szűcs János csapata kilenc pontot szerzett az elmúlt három meccsén, ami említésre méltó, jövő héten pedig ismét Debrecenben gyarapíthatja egységei számát, ugyanis vasárnap 11 órától a Diósgyőr II-t látja vendégül.