Nagyot hajrázott, de kikapott a kis Loki

Az Eger ellen játszotta a szezon utolsó előtti bajnokiját a DVSC második csapata vasárnap délután a DEAC-pályán. Nem indult jól a találkozó, a 21. percben megszerezték a vezetést a vendégek, majd nem sokkal később meg is duplázták előnyüket.

A szünet után nagyobb fokozatra kapcsolt a kis Loki, mégis az egriek találtak be újból, akik az 50. percben így már 3-0-ra vezettek. Nagy erőket mozgósítottunk annak érdekében, hogy szorosabbá tegyük a mérkőzést.

Ez gólokban is megmutatkozott, Bökönyi Adrián a 67. percben szépített, majd Rácz Balázs a 91. percben találat be. Volt esélyünk a pontszerzésre, de Kalafat Álmos közeli fejese a kapufán csattant, így végül 3-2-re nyert az Eger.

NB III Keleti csoport 37. forduló
DVSC II. – Eger SE 0–2 (2-3)

DVSC II: Szabó S. – Tordai, Kovács G., Lénárt, Fábián – Gyönyörű (Zahuczky, 65.), Balla, Sipos (Nagy R., 83.), Kundrák – Bárány (Rácz, 46.), Kalafat
Gól: 0-1 Hadnagy (21.), 0-2 Vajda (35.), 0-3 Nagy-Kolozsvári (50.), 1-3 Bökönyi (67.), 2-3 Rácz (91.)