A hajrában fordított a kis Loki

Az NB3 Keleti csoportjának 8. fordulójában a DVSC II. a Kisvárda II. vendégeként lépett pályára vasárnap délután. Nem indult jól a találkozó debreceni szempontból, hiszen a hazaiak Bíró révén már az első negyedórában vezetést szereztek. A félidő lefújása után Máté Péter cseréket hajtott végre, ami remek húzásnak bizonyult; a szünetben beálló Batai a 82. percben egalizált, majd a végig pályán lévő Fábián is betalált a hajrában, megfordítva a mérkőzés állását. A hátralévő perceket kibekkelte a csapat, így a lefújást követően joggal örülhettek a debreceniek, hiszen 1-2 volt az eredményjelzőn. Győzelmével a DVSC II. pozíciót javított, jelenleg a 9. helyen áll.