Ceglédre látogat a kis Loki

Bár a másodosztályban a válogatott mérkőzések miatt most szünet van, az NB III. Keleti csoportjának küzdelmei továbbra is folytatódnak, így a DVSC II vasárnap 15 órától a Ceglédi VSE vendégeként lép majd pályára.

Ellenfelünk a 2021-es esztendőben eddig a Gyöngyös, a Jászberény és a DVTK II alakulata ellen egyaránt 1-1-es döntetlent játszott. Különösen fájó számukra, hogy valamennyi meccsen ők szerezték meg a vezetést, azonban az előnyt nem tudták kihasználni. A ceglédi gárda a legkevesebb szerzett gólt jegyezheti fel a bajnokságban, ám 30 ponttal a 11. helyet fogalja el a mezőnyben, a mérlege pedig 8 győzelem, 6 döntetlen, valamint 10 vereség.

Ami a kis Lokit illeti, idén először egy bravúros győzelmet aratott a Tiszaújváros felett (2-1), majd két vereséggel folytatta a szezont a Sajóbábony (0-1) és a Kisvárda II (0-1) ellen. Együttesünk 28 ponttal a 13. pozíciót foglalja el a tabellán, de Szatmári Csaba alakulata egy újabb három pont begyűjtése esetén a vasárnapi ellenfelét, illetve a Diósgyőr fiókcsapatát is megelőzhetné.

A felek augusztusi mérkőzésén egyébként 3-1-es debreceni siker született, a kis Lokinak jót tenne egy hasonló arányú győzelem.

A Ceglédi VSE – DVSC II zárt kapus összecsapást tehát vasárnap 15 órától rendezik a Zsengellér Gyula Sporttelepen, ahol Sándor Csaba fújja a sípot. A hazai egylet által szöveges online tudósítás is lesz, így szurkolóink percről percre értesülhetnek majd a pályán történtekről.