Diósgyőrben nyert a DLA U19

U19-es csapatunk a DVTK otthonában vendégszerepelt. Már a találkozó 5. percében vezetést szereztünk Sármány Kristóf révén, amire még a szünet előtt válaszoltak a hazaiak, ám a folytatásban Pintér Ádám megszerezte a három pontot érő gólt.

Az U17-es és az U16-os korosztályunk a Győrt látta vendégül. Előbbi mérkőzésen az első félidő nem hozott gólt, majd a szünet után megszerezték a vezetést a vendégek. A 72. percben Talpalló Norbert révén egyenlítettünk, és utána több lehetőségünk is volt a gólszerzésre, ám nem sikerült betalálni. A végén egy jogos büntetőt nem adott meg nekünk a játékvezető, így 1-1-es döntetlennel zárult a találkozó. A fiatalabbak mérkőzése sem alakult jól, hiszen hiába szereztünk vezetést már a 7. percben Perevuznyik Makszim góljával, a győriek kihasználtak két egyéni hibát és fordítani tudtak.

Az U15-ös és az U14-es csapatunk a Puskás Akadémia vendége volt. Az idősebb korosztályunk nagyon rosszul kezdte a mérkőzést, a 8. percen már 3-0 volt a hazaiaknak. A 24. percben megszületett a felcsútiak negyedik találata is, és ezzel eldőlt a találkozó. Az U14-es korosztály szintén háromgólos hátrányba került, és ugyan a 78. percben Juhász Nándor góljával sikerült szépíteni, a végén ismét betalált a Puskás Akadémia.