OTP Bank Liga 30. forduló

DVSC II: a Karcag nyerte a rangadót

Igazán érdekesnek ígérkezett a DVSC II. vasárnapi bajnokija, ugyanis azzal a Karcaggal csapott össze, amely számos Loki-nevelést tudhat a soraiba, ráadásul a kispadján klubunk egyik legendája, Igor Bogdanovic ül.

A Karcag átmeneti otthonában, a balmazújvárosi stadionban rendezett találkozó kimondottan hideg, ködös időben indult. A mérkőzés első komoly lehetőségét a 14. percben láthatták a szurkolók, egy szép labdaszerzés után Cibla ugratta ki remek ütemben Tordait, akinek lövése után a gólvonalról mentettek a házigazdák. Szűk tíz perccel később Batai Tamás szerezhette volna meg a vezetést a kis Lokinak, ám közeli lövése a kapufán csattant.

A 34. percben megfogyatkozott a Karcag, miután Juhász Martint második sárgával kiállította a játékvezető. Az emberelőnyünk mintha a hazaiaknak kedvezett volna, akik az első játékrész hosszabbításában Kuti Krisztián révén megszerezték a vezetést.

A szünet után nem igazán változott a játék képe, hol az egyik, hol a másik csapat előtt adódott kisebb-nagyobb helyzet. Újabb gólt sajnos ismét a Karcag szerzett, Pap Zsolt a 63. percben egy szabadrúgást követően volt eredményes.

A találkozó végén Erdélyi Benedek védett hatalmasat egy ziccer után, majd beszorítottuk a hazaiakat és több gólszerzési lehetőségünk is volt, Cibla, Baranyai és Bökönyi is betalálhatott volna, de végül maradt a 2-0.