DVSC II: egy pont Jászberényből

A DVSC második csapata a tabella 6. helyén álló Jászberény otthonában vendégszerepelt szombat délután az NB III Keleti csoport 19. fordulójában.

Szinte azonnal vezetést szereztünk, a 4. percben Gyönyörű Gergő talált be. Három perc elteltével egyenlítettek a hazaiak, majd Lakatos Benjámin duplázott. A fiatal védő a 21., majd a 39. percben volt eredményes. Még a szünet előtt szépítettek a hazaiak, akik a meccs végéhez közeledve sajnos ismét betaláltak, így 3-3-as döntetlennel ért véget a találkozó.

NB III Keleti csoport 19. forduló
Jászberényi FC – DVSC II. 3–3 (2-3)

DVSC II: Hrabina – Lakatos B., Kovács R., Belényesi, Bene – Gyönyörű, Szabó Á. (Nikitscher, 78.), Sütő (Jankelic, 46.), Damásdi – Adeniji, Burai (Kerekes, 64.)
Gól: 0-1 Gyönyörű (4.), 1-1 Ludas (7.), 1-2 Lakatos B. (21.), 1-3 Lakatos B. (39.), 2-3 Süttő (44.), 3-3 Borics (75.)