Fizz Liga 2025/2026

fizz liga 30. forduló

Diósgyőr

fizz liga 31. forduló

Nagyerdei Stadion

fizz liga 32. forduló

PAKSI FC STADION

fizz liga 33. forduló

Nagyerdei Stadion

Ligakupa 6. forduló

Eredmény
0 - 4
Full Time

Meccs riport

A Szeged nem juthatott tovább, a DVSC-TEVA azonban már múlt héten (miután 6-0-ra legyőzte a Békéscsabát) kiharcolta a legjobb 16 közé kerülést a Ligakupa-sorozatban. A két csapat számára tehát nem volt igazán tétje a találkozónak, ám a hajdúságiak kijelentették, mindenképpen szeretnének a csoport élén végezni, ezt pedig egy győzelemmel lehetett bebiztosítani.

Nem telt el sok idő a mérkőzésből, és máris vezetést szerzett a Loki: a hazai kapusról kipattant labdát Bereczki Dániel a 16-osról laposan a kapu közepébe rúgta. A szünetig több gól már nem esett, bár megvoltak a lehetőségeink.

A második félidőben is a DVSC-TEVA dominált. A csereként beállt Balogh Norbert révén növeltük az előnyünket, a csatár egy eladott labdára lecsapott, majd a kifutó kapus mellett a hálóba passzolt. Tovább robogott a Lokomotív, Karikás Krisztián jobb oldali beadása után Varga Kevin bombázott a kapuba, majd a hajrában újabb jobb oldali akciót követően Balogh Norbert passzából Sós Bence volt eredményes, így a DVSC-TEVA 4-0-ra nyerte meg a mérkőzést, és a csoport élén végzett.

Helyszín

Gyula / Gyula, Gyulai járás, Békés megye, Dél-Alföld, Alföld és Észak, Magyarország

Részletek

Meccsnap Időpont Liga Idény
2014.11.18. 12:00 Ligakupa 2014/2015