2026/2027

OTP Bank Liga 6. forduló

Nagyerdei Stadion

OTP Bank Liga 7. forduló

PAKSI FC STADION

OTP Bank Liga 8. forduló

Nagyerdei Stadion

OTP Bank Liga 9. forduló

Groupama Aréna

OTP Bank Liga 10. forduló

Nagyerdei Stadion

OTP Bank Liga 11. forduló

Bozsik Stadion

OTP Bank Liga 12. forduló

Pancho Aréna

OTP Bank Liga 13. forduló

Nagyerdei Stadion

OTP Bank Liga 14. forduló

Városi Stadion

OTP Bank Liga 15. forduló

ETO Park

OTP Bank Liga 16. forduló

Nagyerdei Stadion

OTP Bank Liga 17. forduló

Új Hidegkúti Nándor Stadion

OTP Bank Liga 18. forduló

Nagyerdei Stadion

OTP Bank Liga 19. forduló

Illovszky Rudolf Stadion

OTP Bank Liga 20. forduló

Nagyerdei Stadion

OTP Bank Liga 21. forduló

ZTE Aréna

OTP Bank Liga 22. forduló

Nagyerdei Stadion

OTP Bank Liga 23. forduló

Nagyerdei Stadion

OTP Bank Liga 24. forduló

Szusza Ferenc stadion

OTP Bank Liga 25. forduló

Nagyerdei Stadion

OTP Bank Liga 26. forduló

Nagyerdei Stadion

OTP Bank Liga 27. forduló

Várkerti Stadion

OTP Bank Liga 28. forduló

Nagyerdei Stadion

OTP Bank Liga 29. forduló

PAKSI FC STADION

OTP Bank Liga 30. forduló

Nagyerdei Stadion

OTP Bank Liga 31. forduló

Groupama Aréna

OTP Bank Liga 32. forduló

Nagyerdei Stadion

OTP Bank Liga 33. forduló

Bozsik Stadion

Magyar Kupa elődöntő

Eredmény
4 - 0
Full Time

Meccs riport

A Magyar Kupában immár a döntőért játszanak a legjobb négy közé került csapatok. A DVSC a sorsoláskor a Puskás Akadémiát kapta, és az első találkozóra ma este került sor a Pancho Arénában.

Hidegzuhanyként érte csapatunkat, hogy már másfél perc után vezetést szereztek a hazaiak: egy szabadrúgás után Hegedűs fejelt, amit Kosicky még kivédett, de a kipattanót Henty közelről a hálóba lőtte. Két perccel később Varga Kevin jobb oldali beadását csípte el a kivetődő Hegedüs. A 13. percen Könyves került helyzetbe, a kapus ismét a helyén volt, mint ahogy a 25. percben Varga Kevin bombájánál is. Többet birtokoltuk a labdát, és egyre több helyzetet dolgoztunk ki, Könyves, Mengolo és Varga Kevin előtt is adódott lehetőség, de nem sikerült egyenlíteni. Sőt egy kontra végén a Puskás Akadémia növelte az előnyét, ismét Henty volt eredményes. A 42. percben ráadásul megfogyatkoztunk, miután Kinyik Ákost kiállította a játékvezető: védőnk a kapura törő Peroseviccsel harcolt a labdáért, a horvát játékos – aki egyébként kézzel tette maga elé a labdát – nagyot esett, ezt pedig Erdős József szabálytalannak ítélte meg. Rá egy percre a felcsútiak szabadrúgásból megszerezték harmadik góljukat.

A második játékrészben több nagy lehetőség is adódott a DVSC előtt. A 66. percben például Takács Tamás próbálkozása centikkel ment el a bal kapufa mellett, majd Bódi lövését védte bravúrral Hegedüs, a kipattantót pedig Sós fölé vágta. Egy percre rá Jovanovic nagy erejű löketét kiütötte a hazai kapus. Később is akadtak lehetőségeink, többször álltunk közel a szépítéshez. Sajnos nem sikerült betalálni, az ellenfélnek azonban igen: Knezevic megszerezte a Puskás Akadémia negyedik találatát. A végén Molnár rúgott egy kapufát.

Helyszín

Pancho Aréna / Rákóczi Ferenc utca, Felcsút, Bicskei járás, Fejér megye, Közép-Dunántúl, Dunántúl, 8086, Magyarország

Részletek

Meccsnap Időpont Liga Idény
2018.04.18. 19:15 Magyar Kupa 2017/2018