Három pontért utazik a kis Loki Hidasnémetibe

Győzelemmel a háta mögött várja soron következő bajnoki mérkőzését a kis Loki, amely vasárnap kora délután idegenbeli bajnokit vív a harmadosztályban. A 12. fordulóban a Hidasnémeti elleni meccset 13 órától rendezik.

Nem túl jó előjelekkel várja aktuális ellenfelünk a hétvégi összecsapást, ugyanis zsinórban öt vereségnél tart. Legutóbb a 6. fordulóban szerzett három pontot, akkor az Eger együttesét győzte le 4-1-re hazai környezetben. A hidasnémetiek 11 meccs során szerzett 7 pontja (2 győzelem, 1 döntetlen, 8 vereség) jelenleg a tabella 18. helyére elég. Rendre sokgólos találkozót játszanak, a gólkülönbségük 11-43.

A mai napon születésnapját ünneplő Szűcs János fiataljai a sereghajtó Törökszentmiklóst fogadták a legutóbbi hétvégén. Izgalmakban nem volt hiány, egészen a 84. percig 0-1-t mutatott a Nagyerdei Stadion eredményjelzője, ám ekkor Gyönyörű Gergő egyenlített, majd a hosszabbításban Sármány Kristóf szerezte meg a mindent eldöntő találatot.

Fontos lenne az újabb siker a DVSC II. számára, amely mindenképp győzelmi reményekkel utazik a Borsod megyei közsgébe. Az előjelek mondhatni jók, hiszen idén januárban már sikerült legyőznünk őket egy edzőmeccsen: a 7-0-s debreceni sikerrel végződött találkozón a jelenleg sérüléssel bajlódó Kalafat Álmos mesterötöst szerzett, ám remek hír, hogy a visszatérésére nagy esély mutatkozik a hétvégén.

A Hidasnémeti VSC-DVSC II. NB III-as bajnokit tehát október 17-én, vasárnap 13 órától rendezik. A mérkőzés játékvezetője Takács Ákos lesz.