Hét gólt hozott a kis Loki tiszaújvárosi meccse

Múlt vasárnap Tiszaújvárosban lépett pályára a DVSC II. az NB III Keleti csoport 19. fordulójában. Két jó formában lévő gárda csapott össze egymással, így az előjelek alapján egy kiélezett meccsre volt kilátás.

Remekül kezdte a találkozót a kis Loki, amely 12 perc elteltével a már 9 gólnál tartó Sármány Kristóf révén megszerezte a vezetést. A hazaiak sajnos az első félóra végén megfordították az állást, ám Talpalló Norbert által még a szünetig egyenlítettünk. A második játékrész elején sajnos ismét a hazaiaknál volt az előny, amelyet a találkozó hajrájában még két góllal növeltek, így végül 5-2-es vereséget szenvedtünk.

Folytatás december 5-én, vasárnap 13 órakor, amikor a Hajdúszoboszlót fogadjuk Debrecenben.

NB III Keleti csoport 19. forduló

Termálfürdő FC Tiszaújváros – DVSC II. 5–2 (3-2)

DVSC II: Ecsegi – Füzfői (Fábián, 65.), Lénárt, Kovács R., Poór (Kovács G., 70.), Gellén (Kenderesi, 78.) – Balla, Mező (Farkas, 65.), Kalafat – Sármány, Talpalló (Maruscsák, 70.)

Gól: 0-1 Sármány (12.), 1-1 Nagy D. (23.,) 2-1 Nagy D. (31., büntetőből), 2-2 Talpalló (37.), 3-2 Erdős (54.), 4-2 Pap (85.), 5-2 Bartusz (88.)