Így szerepeltek válogatottjaink

A DVSC játékosai közül a válogatott mérkőzések időszakában Stefan Loncar a Libanon ellen 3-2-re megnyert felkészülési mérkőzésen a 65. percben lépett pályára a montenegrói nemzeti együttesben, míg a szerbek elleni, 3-1 arányban elveszített EB-selejtezőn nem kapott szerepet.

Az U21-es magyar válogatottban Baranyai Nimród a Skóciában elszenvedett 3-1-es EB-selejtezős vereség alkalmával nem lépett pályára, és a belgák elleni hazai találkozón (0-1) sem jutott lehetőséghez.

U19-es nemzeti csapatunk Lettországban EB-kvalifikációs csoportkört játszott. A házigazdák elleni 1-1-es mérkőzésen a Loki fiatalja, Cibla Flórián a 85. percben állt be, míg a Gibraltár elleni 6-0-ás összecsapást végigjátszotta. Cibla a norvégok ellen (1-2) is pályára lépett, az 54. perctől volt a gyepen. A továbbjutásról végül kevéssel lemaradt válogatott keret tagja volt Erdélyi Benedek kapus is.