Értékes győzelmet aratott a DLA U19-es csapata

Az U19-es együttes 2 hét szünet után vívott tétmeccset, szombaton a Puskás Akadémiát fogadta Pallagon, és az elejétől eredményesen futballozva értékes sikert ért el.

Az U17-es DLA-gárda MTK elleni idegenbeli találkozóját november 11-re halasztották, az U16-osok viszont pályára léptek a fővárosban, s egy pontot el is hoztak.

Az U15-ösök és az U14-esek szombaton a Nyíregyházát fogadták volna, ám az ellenfél kérésére ezeket a találkozókat november 18-án játsszák le. Az U13-as DLA-alakulat a Mezőkövesddel mérte össze tudását hazai pályán: gólokban nem volt hiány.

Eredmények.

U19. DVSC-DLA-Puskás Akadémia 3-1 (2-0). DVSC-DLA: Nagy S. – Baranyai, Lipcsei, Mező, Kozma (Farkas, 73.), Zahuczky, Balla, Kovács G., Sápi, Girdán (Simon, 73.), Kenderesi (Jánovszki, 77.). Gólszerzők: Kozma (1.), Kenderesi (9.), Girdán (72.). Szalánczi Tamás vezetőedző így értékelt a debsport.com-nak: Már a mérkőzés elején lehetett látni az arcokon és a testbeszédeken, hogy nagyon elszántak a fiúk. Úgy is kezdtünk, ahogy hazai pályán kell. A mérkőzés hajrájában megszereztük harmadik találatunkat, amire még tudott válaszolni ellenfelünk, de a győzelmünk nem forgott veszélyben. Ilyen arányban is megérdemelten nyertünk, csak gratulálni tudok a játékosoknak, odatették magukat, átérezték a mérkőzés fontosságát.

U16. MTK-DVSC-DLA 1-1 (1-1). DVSC-DLA: Erdélyi – Mikuljuk (Harsányi, 91.), Kokovai, Vaskó, Kosztyák, Horváth-Gaudi, Batai (Sztankó, 91.), Karakas, Horváth Z., Takács (Arany, 75.), Cibla. Gólszerző: Karakas (21.). Garamvölgyi Péter vezetőedző értékelése a debsport.com-nak: Idegenben, az MTK otthonából egy pontot elhozni nem rossz eredmény, nyilván az emberben ott motoszkál, hogy el is dönthettük volna a mérkőzést. A második félidőben tudtuk irányítani a játékot, de a beadásoknál, a kapu előtti szituációknál nagyobb koncentrációra, határozottságra lett volna szükség, hogy gólt tudjunk szerezni. Egy élvezetes, jó mérkőzést játszottunk, voltak jó egyéni teljesítmények, csapatként is jól tudtunk funkcionálni.

U13. DVSC-DLA-Mezőkövesd 11-0 (4-0). Gól: Asztalos (4.), Kovács T. (11.), Nyikos (20.), Nagy Z. (24.), Bári (34., 60.), Sánta (48., 50., 57.), Rónai (51., 59.).

U12. DVSC-DLA-Mezőkövesd 12-0 (7-0). Gól: Serucza (1., 52., 59., 60.), Kiss M. (3., 5., 46.), Tóth B. (6.)., Szekeres (25., 34.)., Szűcs (26.)., Gurzó (29.).