Két első és egy második hely a Juniális Kupán

Gödöllő ismét megrendezte hagyományos gyermeklabdarúgó tornáját, a Juniális Kupát, amelyen részt vett a Debreceni Labdarúgó Akadémia U12-es, U11-es és U10-es csapata.

A 2007-es korosztályunk két kerettel vett részt a küzdelmekben, és mindkettő a döntőig menetelt, így a két DLA-csapat egymás ellen lépett pályára a fináléban, amely 2-1-es eredménnyel zárult. A torna legjobb játékosa Bartha Attila, míg a torna gólkirálya Kovács Bendegúz lett.

A 2008-as korosztály szintén megnyerte a tornát, méghozzá veretlenül, kapott gól nélkül. A gólkirály Szakács Botond lett.

Az U10-es csapatunk is eljutott a döntőig, ott az Újpest 3-0-ra nyerni tudott. A legjobb kapus Varga Levente lett.