Közzétéve: 2026.06.28.

Elkezdődött a Loki edzőtábora, játékosaink vasárnap délelőtt a DVSC Labdarúgó Akadémiáról indultak Ausztria irányába. Csapatunk a következő 12 napban Bad Loipersdorfban készül, ahol az edzések mellett három felkészülési mérkőzést is játszik, a tervek szerint az Austria Wien, a Zeleznicar Pancevo és a Slaven Belupo ellen.
