Kikapott a kis Loki: DVSC II.-Újpest II. 0-2

Izgalmasnak ígérkező mérkőzés várt a DVSC II. gárdájára az NB III. Észak-keleti csoport 25. fordulójában. Máté Péter vezetőedző együttese vasárnap az Újpest második csapatát fogadta a Dóczy utcai egyetemi sporttelepen.

A találkozó első félidejében nem esett gól, s noha akadtak nagy debreceni lehetőségek, mind kimaradt. Szünet után gyorsan betaláltak a vendégek, s a mieink hiába próbálkoztak, hiába játszottak fölényben, a második újpesti gól mindent eldöntött.

Máté Péter vezetőedző: Összességében két jól felkészített csapat lépett pályára, az első félidőben 3-4 nagy ziccerünk is volt, kapufát lőttünk, de nem sikerült betalálni. Ez az egész mérkőzésre is igaz, a vendégek két kapura lövésből két gólt rúgtak, mi pedig kihagytuk a helyzeteket. A srácok mindent megtettek, de a végén nem tehettünk mást, mint hogy gratuláltunk az ellenfélnek.

NB III., Észak-keleti csoport, 25. forduló.

DVSC II.-Újpest II. 0-2 (0-0).

Debrecen, 200 néző. Vezette: Dédesi.

DVSC II.: Erdélyi – Nagy R., Gyenti, Soroka, Kozma (Kovács M., 67.), Cibla, Farkas T., Fábián, Doktor (Sipos, 79.), Kohut, Horváth Z. Vezetőedző: Máté Péter.

Gól: Dékei (52., 68.).

Fotók: Katona Ákos