Kikapott a kis Loki Tállyán

3-0 arányú vereséget szenvedett az NB III. Keleti csoportjának vasárnapi játéknapján Tállyán a DVSC II. A gól nélküli első félidőt követően a hazaiak kerültek előnybe, a debreceniek hajtottak az egyenlítésért, de a véghajrában minden eldőlt. A Szatmári-gárda a 15. helyen áll a 20 csapatos mezőnyben, de 1 győzelemmel rengeteget léphet előre. Vasárnap a Hatvan együttese érkezik Debrecenbe.

NB III., Keleti csoport, 15. forduló.

Tállya–DVSC-II. 3-0 (0-0).

DVSC II.: Hrabina – Jankelic, Csáki, Gellén, Fűzfői (Bene, 59.) – Juhász, Sárosi, Szabó Á. (Farkas, 83.), Maruscsák (Mezei, 68.) – Talpalló (Kenderesi, 59.), Sármány. Szatmári Csaba vezetőedző a Debsportnak így értékelt: Ezen a találkozón játékban nem tudtuk azt nyújtani, mint az előző két mérkőzésen, amelyeken ugyan mindkétszer alul maradtunk, de vereség és vereség közt is van különbség. Az első félidőben még elfogadható teljesítményt nyújtottunk, a másodikban játékban elmaradtunk az elvártaktól. Lassúak, hosszúak voltunk, rossz döntéseket hoztunk, pontatlanul futballoztunk, előre játékunk sok kívánnivalót hagyott maga után. Hátrányban szerkezetváltással próbáltam támadóbbá alakítani a csapatot, hogy legalább egy pontot el tudjunk hozni, sajnos ez sem hozta meg a várt eredményt. Mióta a karanténból visszatértünk, lejtmenetben vagyunk, de próbáljuk rendezni a sorokat és következő héten javítani negatív mérlegünket.