Legyőzte az Egert a kis Loki

Vasárnap délután a tabella 10. helyén álló Eger SE otthonában vendégszerepelt a DVSC II. az NB III Keleti csoport 7. fordulójában.

Jól kezdtük a meccset, a 23. percben Bouoli révén megszereztük a vezetést, ám az első félidő hajrájában Pataki révén egyenlítettek a hazaiak.

A második játékrészben három perc leforgása alatt újabb két gól lőttünk, Belényesi Csaba az 55., míg Sármány Kristóf az 58. percben talált be.

A hátralévő időben az eredmény már nem változott, a kis Loki a 3-1-es sikerével megszerezte első győzelmét az NB III Keleti csoportjában.

NB III Keleti csoport 7. forduló
Eger SE – DVSC II. 1–3 (1-1)   Eger, Szentmarjay Tibor Városi Stadion. Vezette: Kátai
DVSC II: Hrabina – Lakatos B. (Jankelic, 83.), Ujvarosi, Belényesi, Barna – Györgyi (Gyönyörű, 63.), Kuti, Sárosi, Damásdi (Sármány, 52.) – Pintér, Bouoli
Gól: 0-1 Bouoli (23.), 1-1 Pataki (44.), 1-2 Belényesi (55.), 1-3 Sármány (58.) Kiállítva: Sárosi (86.)