Lélektanilag sokat jelenthet a győzelem

Remekül szállt be szombaton a Paks elleni mérkőzésbe Kundrák Norbert, aki az 57. percben állt be, és három perccel később már gólt szerzett, ráadásul pályafutása első találata volt az NB I-ben.

Úgy terveztem, hogy beállok és gólt fogok lőni – mondta mosolyogva a Naplónak a támadó. – Ez a harmadik NB I-es mérkőzésem Debrecenben, a Kaposvár ellen játszottam tíz percet, két hete pedig Mezőkövesden a második félidő felét. Egy szerencsés szituációból született első NB I-es gólom: középen, az ötösön belül volt egy kavarodás, a kapusról kipattanó labda jó helyre, éppen elém került, és onnan nekem már egyszerű dolgom volt, csak a kapuba kellett passzolnom.

A fiatal csatár elmondta, nagyon jó érzés volt megszerezni az első élvonalbeli találatát, ettől feldobódott hangulatban van, de a csapatban hétről hétre bizonyítani kell, és nem lehet leragadni ennél az egy gólnál. Ezt követően a Paks elleni győzelem jelentőségéről beszélt.

Lélektanilag sokat számít ez a siker, jó főpróba volt a Ferencváros elleni vasárnapi mérkőzésre. A Fradi jól teljesít az Európa-ligában és Magyarországon szerintem az egyik legjobb csapat. Most ez a 3-1 szárnyakat adott nekünk, remélem, ki tudjuk ezt használni, és győzünk a Nagyerdei Stadionban.