NB III: döntetlennel kezdett a kis Loki

Vasárnap délután a Sényő ellen idegenben lejátszotta első mérkőzését a Szatmári Csaba vezette DVSC II. az NB III-as bajnokság keleti csoportjában.

A hazaiak az első játékrész utolsó percében Molnár Máté öngóljával szerezték meg a vezetést, ám a második félidőben hat perc leforgása alatt fordítottunk: előbb Tonhaizer Ferenc, majd Csősz Richárd volt eredményes, így már nálunk volt az előny. A hazaiak a 79. percben egyenlíteni tudtak, így 2-2-es döntetlennel zárult az összecsapás.

NB III keleti csoport, 1. forduló
Sényő-Carnifex FC – DVSC II. 2–2 (1-0)
DVSC II: Hrabina – Molnár M., Ujvárosi, Mészáros N., Bene – Györgyi, Kuti, Csősz, Damásdi (Pelles, 92.) – Barna V. (Juhász, 85.), Kerekes (Tonhaizer, 39.) Gól: 1-0 Molnár M. (öngól, 45.), 1-1 Tonhaizer (63.), 1-2 Csősz (69.), 2-2 Kapacina (79.)

Legyél a DVSC-család tagja! Minden fontos információ a bérletárusításról itt!