OTP Bank Liga 2023/2024

MOL Magyar Kupa

Nagyerdei Stadion

OTP Bank Liga 23. forduló

Nagyerdei Stadion

OTP Bank Liga 24. forduló

PAKSI FC STADION

OTP Bank Liga 25. forduló

Nagyerdei Stadion

OTP Bank Liga 26. forduló

Várkerti Stadion

OTP Bank Liga 27. forduló

Nagyerdei Stadion

OTP Bank Liga 28. forduló

Nagyerdei Stadion

OTP Bank Liga 29. forduló

Diósgyőr

OTP Bank Liga 30. forduló

Nagyerdei Stadion

OTP Bank Liga 31. forduló

Groupama Aréna

OTP Bank Liga 32. forduló

Nagyerdei Stadion

OTP Bank Liga 33. forduló

Pancho Aréna

U17-es EB: Hornyák Csaba ott van a szűkített keretben

Belvon Attila szövetségi edző véglegesítette a 18 mezőnyjátékosból és 3 kapusból álló U17-es EB-keretét. A nemzeti csapatban Hornyák Csaba, a DVSC Labdarúgó Akadémia tehetsége is ott van. Gratulálunk, Csabi és sikeres szereplést kívánunk!

 A csapat vasárnap óta már kimondottan a walesiek játékára, és az ellenük való taktikára készül. Szombat esti ellenfelünk erős, gyors támadókkal rendelkezik, Gabriele Biancheri a Manchester United játékosa, Frederick Issaka pedig már bemutatkozott az angol Plymouth első csapatában is.

AZ U17-ES MAGYAR VÁLOGATOTT KERETE

KAPUSOK: Lehoczki Bendegúz (Puskás Akadémia), Yaakobishvili Áron (FC Barcelona), Molnár Mátyás (Bp. Honvéd)
VÉDŐK: Lengyel Noel (Főnix), Girsik Attila (Vasas), Manuel Burghart (Ried), Umathum Ádám (Puskás Akadémia), Demkó Márton (El Paso), Kaczvinszki Dominik (Budapest Honvéd), Hornyák Csaba (DVSC), Kubicsek Levente (Puskás Akadémia)
KÖZÉPPÁLYÁSOK: Kern Martin (Puskás Akadémia), Németh Hunor (Köbenhavn), Fenyő Noah (Eintracht Frankfurt), Somfalvi Bence (Puskás Akadémia), Vidnyánszky Mátyás (DAC)
TÁMADÓK: Bagi Ádám (Ferencváros), Molnár Csaba (Vasas), Szabó Szilárd (Ferencváros), Simon Benedek (Bp. Honvéd), Varga Zétény (Ferencváros)

Az Európa-bajnokság csoportmérkőzéseinek programja:

1. játéknap

Május 17., szerda

A csoport
Lengyelország – Írország (16:30, Hidegkuti Nándor Stadion, Budapest)
MAGYARORSZÁG – Wales (20:00, Hidegkuti Nándor Stadion, Budapest)

C csoport
Skócia – Franciaország (16:30, Nagyerdei Stadion, Debrecen)
Portugália – Németország (20:00, Nagyerdei Stadion, Debrecen)

Május 18., csütörtök

B csoport
Szerbia – Szlovénia (17:00, Telki Edzőközpont, Telki)
Olaszország – Spanyolország (20:00, BSC Stadion, Budaörs)

D csoport
Svájc – Hollandia (15:00, DEAC Stadion, Debrecen)
Horvátország – Anglia (20:00, Balmazújvárosi Városi Stadion, Balmazújváros)

2. játéknap

Május 20., szombat

A csoport
Írország – Wales (16:30, Pancho Aréna, Felcsút)
MAGYARORSZÁG – Lengyelország (20:00, Pancho Aréna, Felcsút)

C csoport
Portugália – Skócia (15:00, DEAC Stadion, Debrecen)
Franciaország – Németország (20:00, Balmazújvárosi Városi Stadion, Balmazújváros)

Május 21., vasárnap

B csoport
Spanyolország – Szlovénia (16:30, Hidegkuti Nándor Stadion, Budapest)
Szerbia – Olaszország (20:00, Hidegkuti Nándor Stadion, Budapest)

D csoport
Horvátország – Svájc (16:30, Nagyerdei Stadion, Debrecen)
Hollandia – Anglia (20:00, Nagyerdei Stadion, Debrecen)

3. játéknap

Május 23., kedd

A csoport
Írország – MAGYARORSZÁG (20:00, Pancho Aréna, Felcsút)
Wales – Lengyelország (20:00, BSC Stadion, Budaörs)

C csoport
Franciaország – Portugália (15:00, Balmazújvárosi Városi Stadion, Balmazújváros)
Németország – Skócia (15:00, DEAC Stadion, Debrecen)

Május 24., szerda

B csoport
Spanyolország – Szerbia (17:00, BSC Stadion, Budaörs)
Szlovénia – Olaszország (17:00, Telki Edzőközpont, Telki)

D csoport
Hollandia – Horvátország (15:00, Balmazújvárosi Városi Stadion, Balmazújváros)
Anglia – Svájc (15:00, DEAC Stadion, Debrecen)