OTP Bank Liga 2023/2024

OTP Bank Liga 30. forduló

Nagyerdei Stadion

OTP Bank Liga 31. forduló

Groupama Aréna

OTP Bank Liga 32. forduló

Nagyerdei Stadion

OTP Bank Liga 33. forduló

Pancho Aréna

U17-es EB: Hornyák Csaba ott van a szűkített keretben

Belvon Attila szövetségi edző véglegesítette a 18 mezőnyjátékosból és 3 kapusból álló U17-es EB-keretét. A nemzeti csapatban Hornyák Csaba, a DVSC Labdarúgó Akadémia tehetsége is ott van. Gratulálunk, Csabi és sikeres szereplést kívánunk!

 A csapat vasárnap óta már kimondottan a walesiek játékára, és az ellenük való taktikára készül. Szombat esti ellenfelünk erős, gyors támadókkal rendelkezik, Gabriele Biancheri a Manchester United játékosa, Frederick Issaka pedig már bemutatkozott az angol Plymouth első csapatában is.

AZ U17-ES MAGYAR VÁLOGATOTT KERETE

KAPUSOK: Lehoczki Bendegúz (Puskás Akadémia), Yaakobishvili Áron (FC Barcelona), Molnár Mátyás (Bp. Honvéd)
VÉDŐK: Lengyel Noel (Főnix), Girsik Attila (Vasas), Manuel Burghart (Ried), Umathum Ádám (Puskás Akadémia), Demkó Márton (El Paso), Kaczvinszki Dominik (Budapest Honvéd), Hornyák Csaba (DVSC), Kubicsek Levente (Puskás Akadémia)
KÖZÉPPÁLYÁSOK: Kern Martin (Puskás Akadémia), Németh Hunor (Köbenhavn), Fenyő Noah (Eintracht Frankfurt), Somfalvi Bence (Puskás Akadémia), Vidnyánszky Mátyás (DAC)
TÁMADÓK: Bagi Ádám (Ferencváros), Molnár Csaba (Vasas), Szabó Szilárd (Ferencváros), Simon Benedek (Bp. Honvéd), Varga Zétény (Ferencváros)

Az Európa-bajnokság csoportmérkőzéseinek programja:

1. játéknap

Május 17., szerda

A csoport
Lengyelország – Írország (16:30, Hidegkuti Nándor Stadion, Budapest)
MAGYARORSZÁG – Wales (20:00, Hidegkuti Nándor Stadion, Budapest)

C csoport
Skócia – Franciaország (16:30, Nagyerdei Stadion, Debrecen)
Portugália – Németország (20:00, Nagyerdei Stadion, Debrecen)

Május 18., csütörtök

B csoport
Szerbia – Szlovénia (17:00, Telki Edzőközpont, Telki)
Olaszország – Spanyolország (20:00, BSC Stadion, Budaörs)

D csoport
Svájc – Hollandia (15:00, DEAC Stadion, Debrecen)
Horvátország – Anglia (20:00, Balmazújvárosi Városi Stadion, Balmazújváros)

2. játéknap

Május 20., szombat

A csoport
Írország – Wales (16:30, Pancho Aréna, Felcsút)
MAGYARORSZÁG – Lengyelország (20:00, Pancho Aréna, Felcsút)

C csoport
Portugália – Skócia (15:00, DEAC Stadion, Debrecen)
Franciaország – Németország (20:00, Balmazújvárosi Városi Stadion, Balmazújváros)

Május 21., vasárnap

B csoport
Spanyolország – Szlovénia (16:30, Hidegkuti Nándor Stadion, Budapest)
Szerbia – Olaszország (20:00, Hidegkuti Nándor Stadion, Budapest)

D csoport
Horvátország – Svájc (16:30, Nagyerdei Stadion, Debrecen)
Hollandia – Anglia (20:00, Nagyerdei Stadion, Debrecen)

3. játéknap

Május 23., kedd

A csoport
Írország – MAGYARORSZÁG (20:00, Pancho Aréna, Felcsút)
Wales – Lengyelország (20:00, BSC Stadion, Budaörs)

C csoport
Franciaország – Portugália (15:00, Balmazújvárosi Városi Stadion, Balmazújváros)
Németország – Skócia (15:00, DEAC Stadion, Debrecen)

Május 24., szerda

B csoport
Spanyolország – Szerbia (17:00, BSC Stadion, Budaörs)
Szlovénia – Olaszország (17:00, Telki Edzőközpont, Telki)

D csoport
Hollandia – Horvátország (15:00, Balmazújvárosi Városi Stadion, Balmazújváros)
Anglia – Svájc (15:00, DEAC Stadion, Debrecen)