U9-es csapatunk megnyerte a Garamvölgyi-tornát

Hétvégén tizenegyedik alkalommal rendezték meg a DVSC egykori legendás edzőjéről elnevezett Garamvölgyi Lajos Labdarúgó Emléktornát. Az Oláh Gábor utcai Sportkomplexumban szombaton a Debreceni Labdarúgó Akadémia U9-es és U11-es, míg másnap az U8-as csapata lépett pályára.

A 2010-es fiúk veretlenül, nagyon magabiztos játékkal, nagyarányú győzelmekkel hódították el a torna első helyét. A csapat legeredményesebb játékosa Császár Márk lett, aki 14 találattal járult hozzá a sikerhez.

A DLA U11 a második helyen végzett. A csoportot veretlenül nyertük meg, és az elődöntőt is sikerrel vettük. A fináléban a Kisvárda ellen léptünk pályára, és szoros mérkőzésen 1-0-ra a szabolcsiak nyertek.

A 2011-es korosztályunknak nagyszerű játékkal sikerült a harmadik helyet megszerezni. Kovács Krisztián edző elmondása szerint az eddigi tornáikhoz képest sokkal eredményesebben és tudatosabban fociztak, kiemelkedően teljesített mindenki.