Újabb mérkőzést játszott a Loki Törökországban

A német Hannover szombati, 2-1 arányú legyőzése után vasárnap az üzbég első osztályú Neftchi Fergana ellen játszott felkészülési mérkőzést a DVSC törökországi edzőtáborban. Ezen a meccsen főként azok kaptak szerepet, akik szombaton egyáltalán nem, vagy csak keveset játszottak.

A találkozón viszonylag eseménytelenül telt az első félidő, egyik kapu sem nagyon forgott veszélyben. Inkább a mezőnyjáték dominált, s bár a szünet előtti percekben a Loki beszorította ellenfelét, igazán kecsegtető lehetőséget nem tudott kidolgozni.

A második játékrész elején Bódi Ádám, Georgios Neofytidis és Baranyai Nimród is betalálhatott volna, ám vagy tévedtek egy keveset, vagy a kapus védett. A DVSC játszott fölényben, a 64. percben Alexandros Kyziridis lövése után hárított az üzbégek hálóőre, aki Matar Dieye fejesét is hatástalanította. A 78. percben Gróf Dávidot Erdélyi Benedek váltotta a debreceni kapuban. A hajrában Karim Loukili lőtt fölé, végül maradt a döntetlen.

Csütörtökön újabb két mérkőzés, a Topolya és a Slask Wroclaw II. elleni következik a programban.