Újabb szép győzelmet aratott a kis Loki: DVSC II.-Tiszaújváros 4-2

A Gyöngyös múlt heti, 4-0 arányú legyőzése után ismét Debrecenben lépett pályára a DVSC II. A kis Loki az NB III. Észak-keleti csoportjának 21. fordulójában a Tiszaújvárost fogadta a Dóczy utcai egyetemi sporttelepen vasárnap.

A találkozót remekül kezdték Máté Péter tanítványai, az első negyedórában kétszer is betaláltak, és a szünetig el is döntötték a három pont sorsát (3-0). A szünet után a vendégek szűkítették a különbséget, azonban a mieink nem engedték kiénekelni a sajtot a szájukból, volt válaszuk a tiszaújvárosi gólokra, s végül biztosan győztek.

Máté Péter vezetőedző: Az első féidőben nagyon jól játszottunk, a srácok parádésan futballoztak, amiket megbeszéltünk, azok nagy százalékban teljesültek is. A második játékrészben picit halványabb volt a játékunk, maradtak ki helyzetek, de egy jó erőből álló Tiszaújvárost tudtunk legyőzni úgy, hogy fizikálisan is felvettük a versenyt. Gratulálok a csapatnak.

NB III., Észak-keleti csoport, 21. forduló.

DVSC II.-Tiszaújváros 4-2 (3-0).

Debrecen, 200 néző. Vezette: Nyekita B.

DVSC II.: Engedi – Nagy R., Gellén, Gyenti, Hornyák, Cibla (Patai, 46.), Farkas T., Kohut, Kozma (Takács B., 69.), Doktor (Szakács, 69.), Horváth Z. (E. Romanchuk, 84.) Vezetőedző: Máté Péter.

Gól: Cibla (9., 12.), Horváth Z. (35.), Kohut (86.), illetve Bökönyi (65.), Papp (86.).

Fotók: Katona Ákos