DVSC II: egy pont Tiszafüredről

A találkozó előtt zsinórban négy győzelmet szerző kis Loki a Tiszafüred otthonában vendégszerepelt a szerdai hétközi fordulóban az NB III Keleti csoportban.

A 9. forduló rangadójának gól nélküli első félidejét követően a másodikban négy alkalommal is megzörrent a háló. Nikitscher Tamás révén a 66. percben megszereztük a vezetést, ám mindössze két perc elteltével egyenlítettek a hazaiak.

A 81. minutumban Sármány Kristóf talált be, és egészen a 89. percig vezettünk is, ám a hazaiak egy büntetőből egalizáltak, kialakítva ezzel a 2-2-es végeredményt.

Egy küzdelmes mérkőzésen vagyunk túl, végig kiegyenlített játék zajlott, a gólok mellett mindkét oldalon voltak lehetőségek, bár a nagyobb helyzetek, közte két ziccer is, előttük adódott. Összességében elégedett vagyok az eredménnyel, visszajátszók nélkül, csak fiatalokkal döntetlent értünk el az 5. helyezett otthonában. Azért vagyok kicsit bosszús, mert kétszer is vezettünk, mindkétszer egyenlített ellenfelünk, ráadásul a második találatuk a 89. percben büntetőből született – értékelt a Debsportnak a kis Loki mestere, Szatmári Csaba, akinek együttese hétvégén már újból hazai pályán játszik, augusztus 13-án, vasárnap 14.30 órától a Salgótarjánt fogadja a DEAC-on.

NB III Keleti csoport 9. forduló

Tiszafüredi VSE – DVSC II. 2–2 (0-0)

DVSC II: Hrabina – Tordai, Kovács R., Gellén, Füzfői (Bökönyi, 91.) – Talpalló (Preg, 81.), Szabó Á., Sárosi, Juhász (Bene, 56.) – Nikitscher, Sármány

Gól: 0-1 Nikitscher (66.), 1-1 Kalmár (68.), 1-2 (Sármány (81.), 2-2 Kalmár (89., tizenegyesből)