OTP Bank Liga 2024/2025

OTP Bank Liga 29. forduló

Városi Stadion

OTP Bank Liga 30. forduló

Nagyerdei Stadion

OTP Bank Liga 31. forduló

Pancho Aréna

OTP Bank Liga 32. forduló

Nagyerdei Stadion

OTP Bank Liga 33. forduló

Sóstói Stadion

Kusnyír Erik és Szécsi Márk a forduló válogatottjában

A DVSC labdarúgócsapata magabiztos játékkal 3-1-re győzte le a Paksi FC-t hazai környezetben az elmúlt hétvégén az OTP Bank Ligában.

A csakfoci.hu által összeállított forduló válogatottjába ezúttal két játékosunk, Kusnyír Erik és Szécsi Márk került be.

Kusnyír Erik „átlagon felüli teljesítményt nyújtott. Ő fejelte csapata második találatát, a második félidő közepén pedig a gólvonal elől mentett nagyot, megakadályozva ezzel a paksiakat a gólszerzésben.”

Szécsi Márk „mindhárom debreceni gólban főszerepet vállalt. A kihagyott 11-es után ő eszmélt a leggyorsabban és a kapuba fejelt. A második találat előtt ő adta a gólpasszt, a harmadik gólt megelőző támadás pedig tőle indult.”

A 11. forduló válogatottja: Danilovic (Diósgyőr) – Nego (Fehérvár), Polgár (Diósgyőr), Katanec (Mezőkövesd) – Shestakov (Diósgyőr), Kusnyír (DVSC), Gazdag (Honvéd), Zsótér (Újpest), Szécsi (DVSC) – Bobál (ZTE), Zivzivadze (Mezőkövesd)

HB