Vajda Botond

Leigazolta a DVSC a Diósgyőrben nevelkedett, 19 éves Vajda Botondot. Az U19-es válogatott , tehetséges középpályás 15 alkalommal lépett pályára az NB II-ben, tavaly az őszi szezon elején rendszeresen játszott a DVTK-ban, a tavaszi idényt pedig a Tiszakécske csapatánál töltötte. Üdv a DVSC-ben!

Kocsis Dominik

A DVSC szerződtette a 21 éves Kocsis Dominikot. A Honvédtől érkező, 175 cm magas támadó a széleken és középcsatárként is bevethető, s fiatal kora ellenére nem számít tapasztalatlannak. A korábban Diósgyőrben is megfordult játékos már 40 NB I-es és 41 NB II-es bajnokin lépett pályára, 4 gólt jegyezhet.

Kocsis Dominik 12-szer szerepelt az U21-es magyar válogatottban, ezeken a mérkőzéseken három találatot szerzett.

Üdv a Lokiban!

Pálfi Donát

A DVSC szerződtette a 24 éves Pálfi Donátot. A 196 cm magas kapus győri születésű, az ETO-ban nevelkedett, játszott a Gyirmót FC-ben, a legutóbbi évadban pedig a Szombathelyi Haladás hálóőreként 26 NB II-es bajnokin lépett pályára.

Üdv a Lokiban!