Fizz Liga 2025/2026

fizz liga 1. forduló

ZTE Aréna

fizz liga 2. forduló

Nagyerdei Stadion

fizz liga 3. forduló

Kazincbarcika

fizz liga 4. forduló

Nagyerdei Stadion

fizz liga 5. forduló

Pancho Aréna

fizz liga 6. forduló

Nagyerdei Stadion

fizz liga 7. forduló

Várkerti Stadion

fizz liga 8. forduló

Diósgyőr

fizz liga 9. forduló

Nagyerdei Stadion

fizz liga 10. forduló

PAKSI FC STADION

fizz liga 11. forduló

Nagyerdei Stadion

fizz liga 12. forduló

Nagyerdei Stadion

fizz liga 13. forduló

Új Hidegkúti Nándor Stadion

fizz liga 14. forduló

Nagyerdei Stadion

fizz liga 15. forduló

Városi Stadion

fizz liga 16. forduló

Nagyerdei Stadion

fizz liga 17. forduló

Groupama Aréna

fizz liga 18. forduló

Nagyerdei Stadion

fizz liga 19. forduló

Nagyerdei Stadion

fizz liga 20. forduló

ETO Park

fizz liga 21. forduló

Nagyerdei Stadion

fizz liga 22. forduló

Szusza Ferenc stadion

fizz liga 23. forduló

ZTE Aréna

fizz liga 24. forduló

Nagyerdei Stadion

fizz liga 25. forduló

Kazincbarcika

fizz liga 26. forduló

Nagyerdei Stadion

fizz liga 27. forduló

Pancho Aréna

fizz liga 28. forduló

Nagyerdei Stadion

fizz liga 29. forduló

Várkerti Stadion

fizz liga 30. forduló

Diósgyőr

fizz liga 31. forduló

Nagyerdei Stadion

fizz liga 32. forduló

PAKSI FC STADION

fizz liga 33. forduló

Nagyerdei Stadion

Fontos meccsek várnak a Loki válogatottjaira

A válogatottak hetei jönnek a nemzetközi futballban, kezdődik a Nemzetek Ligája, zárulnak a vb-pótselejtezők, véget érnek az U21-es EB kvalifikációs mérkőzései. A DVSC játékosai közül Baráth Péter Marco Rossi szövetségi kapitány felnőttkeretébe kapott megvívót, mely a június 4-i, szombati, angolok elleni, a június 7., olaszországi, a június 11-i hazai, németek elleni, valamint a június 14-i, angliai NL-összecsapásra készül.

Elképzelhető, hogy Baráth Péter eleinte az U21-es válogatottat fogja kisegíteni, amely Németországban (június 3.) és Lettországban (június 7.) zárja az EB-selejtezőket. Gera Zoltán szövetségi edző a Lokiból számít Kusnyír Erikre is az említett találkozókon.

De vissza a felnőttekhez! A DVSC testvérpárja az északmacedón nemzeti együttesben kaphat szerepet, David Babunskit és Dorian Babunskit ugyanis ismét meghívták a Bulgária (június 2.) és Gibraltár (június 5.) ellen Nemzetek Ligája-meccseket játszó csapathoz. David Babunski egyébként korábban már 9 alkalommal szerepelt hazája felnőttválogatottjában, ám Dorian Babunski most debütálhat a nemzeti csapatban.

A korosztályos válogatottak is aktívak. Az U18-as (2004) együttes következő programjára 2022. május 30. és június 10. között kerül sor, melynek keretében két budapesti, Dánia elleni mérkőzést, valamint Svédországban is két felkészülési meccset játszik a magyar nemzeti csapat.

A kerethez a DVSC védője, Lénárt Gábor csatlakozott, de biztonsági tartalékként Sipos Szabolcs, Fábián Bence és Rácz Balázs is a válogatott rendelkezésére áll.