Fizz Liga 2025/2026

fizz liga 1. forduló

ZTE Aréna

fizz liga 2. forduló

Nagyerdei Stadion

fizz liga 3. forduló

Kazincbarcika

fizz liga 4. forduló

Nagyerdei Stadion

fizz liga 5. forduló

Pancho Aréna

fizz liga 6. forduló

Nagyerdei Stadion

fizz liga 7. forduló

Várkerti Stadion

fizz liga 8. forduló

Diósgyőr

fizz liga 9. forduló

Nagyerdei Stadion

fizz liga 10. forduló

PAKSI FC STADION

fizz liga 11. forduló

Nagyerdei Stadion

fizz liga 12. forduló

Nagyerdei Stadion

fizz liga 13. forduló

Új Hidegkúti Nándor Stadion

fizz liga 14. forduló

Nagyerdei Stadion

fizz liga 15. forduló

Városi Stadion

fizz liga 16. forduló

Nagyerdei Stadion

fizz liga 17. forduló

Groupama Aréna

fizz liga 18. forduló

Nagyerdei Stadion

fizz liga 19. forduló

Nagyerdei Stadion

fizz liga 20. forduló

ETO Park

fizz liga 21. forduló

Nagyerdei Stadion

fizz liga 22. forduló

Szusza Ferenc stadion

fizz liga 23. forduló

ZTE Aréna

fizz liga 24. forduló

Nagyerdei Stadion

fizz liga 25. forduló

Kazincbarcika

fizz liga 26. forduló

Nagyerdei Stadion

fizz liga 27. forduló

Pancho Aréna

fizz liga 28. forduló

Nagyerdei Stadion

fizz liga 29. forduló

Várkerti Stadion

fizz liga 30. forduló

Diósgyőr

fizz liga 31. forduló

Nagyerdei Stadion

fizz liga 32. forduló

PAKSI FC STADION

fizz liga 33. forduló

Nagyerdei Stadion

Értékes győzelmet aratott a DLA U19-es csapata

Az U19-es együttes 2 hét szünet után vívott tétmeccset, szombaton a Puskás Akadémiát fogadta Pallagon, és az elejétől eredményesen futballozva értékes sikert ért el.

 Az U17-es DLA-gárda MTK elleni idegenbeli találkozóját november 11-re halasztották, az U16-osok viszont pályára léptek a fővárosban, s egy pontot el is hoztak.

Az U15-ösök és az U14-esek szombaton a Nyíregyházát fogadták volna, ám az ellenfél kérésére ezeket a találkozókat november 18-án játsszák le. Az U13-as DLA-alakulat a Mezőkövesddel mérte össze tudását hazai pályán: gólokban nem volt hiány.

Eredmények.

U19. DVSC-DLA-Puskás Akadémia 3-1 (2-0). DVSC-DLA: Nagy S. – Baranyai, Lipcsei, Mező, Kozma (Farkas, 73.), Zahuczky, Balla, Kovács G., Sápi, Girdán (Simon, 73.), Kenderesi (Jánovszki, 77.). Gólszerzők: Kozma (1.), Kenderesi (9.), Girdán (72.). Szalánczi Tamás vezetőedző így értékelt a debsport.com-nak: Már a mérkőzés elején lehetett látni az arcokon és a testbeszédeken, hogy nagyon elszántak a fiúk. Úgy is kezdtünk, ahogy hazai pályán kell. A mérkőzés hajrájában megszereztük harmadik találatunkat, amire még tudott válaszolni ellenfelünk, de a győzelmünk nem forgott veszélyben. Ilyen arányban is megérdemelten nyertünk, csak gratulálni tudok a játékosoknak, odatették magukat, átérezték a mérkőzés fontosságát.

U16. MTK-DVSC-DLA 1-1 (1-1). DVSC-DLA: Erdélyi – Mikuljuk (Harsányi, 91.), Kokovai, Vaskó, Kosztyák, Horváth-Gaudi, Batai (Sztankó, 91.), Karakas, Horváth Z., Takács (Arany, 75.), Cibla. Gólszerző: Karakas (21.). Garamvölgyi Péter vezetőedző értékelése a debsport.com-nak: Idegenben, az MTK otthonából egy pontot elhozni nem rossz eredmény, nyilván az emberben ott motoszkál, hogy el is dönthettük volna a mérkőzést. A második félidőben tudtuk irányítani a játékot, de a beadásoknál, a kapu előtti szituációknál nagyobb koncentrációra, határozottságra lett volna szükség, hogy gólt tudjunk szerezni. Egy élvezetes, jó mérkőzést játszottunk, voltak jó egyéni teljesítmények, csapatként is jól tudtunk funkcionálni.

U13. DVSC-DLA-Mezőkövesd 11-0 (4-0). Gól: Asztalos (4.), Kovács T. (11.), Nyikos (20.), Nagy Z. (24.), Bári (34., 60.), Sánta (48., 50., 57.), Rónai (51., 59.).

U12. DVSC-DLA-Mezőkövesd 12-0 (7-0). Gól: Serucza (1., 52., 59., 60.), Kiss M. (3., 5., 46.), Tóth B. (6.)., Szekeres (25., 34.)., Szűcs (26.)., Gurzó (29.).