Leon Myrtaj

A DVSC három évre szerződtette Leon Myrtajt. A 18 éves, korosztályos válogatott labdarúgó Angliából érkezett Debrecenbe, miután végigjárta az akadémiai rendszert a londoniaknál. Leon Myrtaj 7 évesen csatlakozott a Tottenham Hotspur csapatához, több korosztályban is képviselte a Tottenham együttesét, beleértve az U16-os, U18-as és U21-es gárdát, többször edzett az első kerettel is.

Leon Myrtaj édesanyja magyar, édesapja albán származású. Pályára lépett már az albán korosztályos válogatottakban, családi háttere révén jogosult a magyar U21-es labdarúgó-válogatott képviseletére is.

A fiatal, több poszton is bevethető labdarúgó ismert sebességéről, támadó kreativitásáról és sokoldalúságáról egyaránt, a szakemberek szorgalmas és ambiciózus játékosnak tartják, mostantól a Lokiban bizonyíthat.

Macsó Máté

A DVSC 4 évre szerződtette Macsó Mátét. A 20 éves középpályás Diósgyőrből érkezik Debrecenbe, a DVTK-ban tavasszal gólpasszal debütált az FTC ellen a Groupama Arénában, összességében 5 NB I-es bajnokin lépett pályára. A diósgyőri szurkolók áprilisban őt választották a hónap legjobbjának.

Macsó Máté Miskolcon született, Tiszalúcon ismerkedett meg a labdarúgással, majd nyolc éves korától Diósgyőrben fejlődött. Az NB I-es bemutatkozása után mostantól a Lokiban teheti meg a következő lépést céljai felé az ambiciózus játékos, akinek nagyon komoly tervei vannak a pályafutását illetően. Egy biztos, a DVSC kerete újabb ígéretes fiatallal erősödött.

Dorde Gordic

A DVSC kölcsönben szerződtette Djordje Gordicot. A 20 éves, nagy tehetségnek tartott U21-es válogatott szerb középpályás 2023-ban, 18 évesen igazolt a szerb Mladostból a Manchester City Group kötelékében a belga Lommelbe 1,9 millió euróért, ezt követően kölcsönben szerepelt a szlovén Radonje és a szerb Topolya együttesében is. Összességében 46 első osztályú bajnokin lépett pályára Szerbiában, ezeken 7 gólt és 2 gólpasszt jegyzett, a tavaszi idényben a szlovén bajnokságban 18 mérkőzésen 3 gól és 2 assziszt a mérlege.

Üdv a Lokiban!

Vyacheslav Kulbachuk

A DVSC szerződtette az ukrán Vyacheslav Kulbachukot. A 20 esztendős védő Odesszában kezdett el futballozni, majd 2022-ben a Budapest Honvédhoz került. Az U19-es csapatot követően a fővárosiak második együttesének is tagja volt, az NB III-ban 22 alkalommal lépett pályára, míg a Honvéd felnőttcsapatában 12-szer kapott lehetőséget.

Idén februárban a litván FC Dziugas Telsiai együtteséhez igazolt, most pedig már a DVSC sikeréért küzd.