OTP Bank Liga 30. forduló

Vereséggel távozott a Fehérvár Pallagról

A DLA U16-os együttese a pallagi edzőcentrumban a Mol Fehérvár alakulatát fogadta, természetesen zárt kapuk mögött. A Garamvölgyi-gárda 0-1-ről tudott fordítani az utolsó pillanatban, így értékes győzelmet aratott.

Az U15-ösök szintén a Fehérvárral ütköztek meg, de idegenben. A találkozó 2-2-es döntetlenre végződött, úgy, hogy minden gól az első félidőben esett.

Eredmények.

U16. DVSC-DLA-Mol Fehérvár 2-1 (0-1). DVSC-DLA: Csapó – Mikuljuk (Takács, 68.), Kosztyák (Szabó M., 88.), Vaskó, Kokovai, Karakas, Horváth-Gaudi (Arany, 88.), Batai, Doktor, Szakács (Bökönyi, 81.), Harsányi. Gól: Doktor (54.), Batai (91.). Garamvölgyi Péter vezetőedző így értékelt a debsport.com-nak: A mérkőzés egészét nézve véleményem szerint a játék minden elemében felülmúltuk a Fehérvárt. A csapat mentális erejét mutatja, hogy végig hittünk a győzelemben. Nem zökkentünk ki a ritmusból, higgadtak tudtunk maradni és sikerült fordítanunk, ismét az utolsó percekben sikerült a magunk javára eldönteni a mérkőzést. Minden dicséretet megérdemelnek a srácok, egy pillanatra sem adták fel.

U15. Mol Fehérvár-DVSC-DLA 2-2 (2-2). DVSC-DLA: Engedi M. – Hornyák, Török, Balogh M. (Balogh M., 68.), Kohut, Butor, Szilágyi T., Nemes (Forgó, 46.), Komlósi, Patai (Szuháj, 60.), Szilágyi D. Gól: Szilágyi T. (6.), Kohut (8.). Joó Zsolt vezetőedző a debsport.com-nak így nyilatkozott: Tökéletesen indult számunkra a találkozó, nyolc perc alatt két gólt sikerült szereznünk. A játékkal nem volt problémánk az első félidőben, jól futballoztunk, viszont két könnyű gólt ajándékoztunk ellenfelünknek. Szünet után is a mi akaratunk érvényesült, több lehetőségünk volt, sajnos nem sikerült betalálnunk. Még egy mérkőzésünk van hátra idén, a jövő héten a Ferencváros ellen lépünk pályára.

Fotók: Kovács Péter