Bajnokcsapatot ünnepelhettünk Pallagon +hétvégi program

A DLA U14-es gárdája úgy lépett pályára a szerdai, Paks elleni bajnokin, hogy tudni lehetett, ha nyer, biztosan bajnok. Kolozsi Gergő tanítványai gyorsan megszerezték a vezetést, ám ezután a vendégek fordítani tudtak, és a félidőben 2-1-re vezettek. A szünet után viszont a debreceni srácok mindent elsöprő rohamok vezettek, 6-2-re győztek, és bajnoki címet ünnepelhettek! – A tét kicsit megfogta a játékosokat az első félidőben, a másodikban viszont remekül játszottunk, szép támadásokat vezettünk, és megszereztük a három pontot. Gratulálok a csapatnak és mindenkinek köszönjük a támogatást – mondta el a meccs után a bajnok vezetőedzője.

Mindeközben az U15-ösök is a Pakssal csaptak össze, és a mostanában a gólokat ontó Szakács Levente mesterhármasával 3-1-re győztek, ezzel gyakorlatilag meg is szerezték a bronzérmet a pontvadászatban, ami abszolút dicséretes. Hogy tökéletes legyen a szerda, arról a DVSC-DLA U17-es együttese gondoskodott: Szűcs János legénysége remek szünet utáni teljesítményével 2-1-re győzte a Mol Fehérvár FC-t, és feljött a tabella harmadik helyére.

A hétvégén újabb kihívások következnek. A pontvadászatban 5. U19-es gárdánk a listavezető MTK-t fogadja szombaton délben Pallagon, az U17-esek a Puskás Akadémia otthonába látogatnak. Az 5. U16-osok a bajnokság utolsó mérkőzésén, szombaton 12 órától a Ferencvárost fogadják a hazai pályán, az U15-ösök és a bajnok U14-esek 14 órától a Mol Fehérvárral csapnak össze a pallagi edzőcentrumban. A hazai találkozókról online stream-es közvetítések is lesznek.

Eredmények.

U14. DVSC-DLA-Paks 6-2 (1-2). DVSC-DLA: Lipóczi – Bodnár, Komlósi, Gergely (Kiss Z., 64.), Patai, Bartha (Lovas, 41.), Szabó M. (Kristóf, 41.), Mona (Kovács B., 69.), Tóth B. (Rácz, 69.), Balogh M., Nagy M. (Grassi, 64.). Vezetőedző: Kolozsi Gergő. Gól: Komlósi (2., 44., 47.), Kristóf (50., 56.), Kovács B. (81.).

U15. DVSC-DLA-Paks 3-1 (2-1). DVSC-DLA: Engedi M. – Török (Mindák, 85.), Szilágyi T., Butor, Szakács (Sinyi, 65.), Kohut (Nemes, 65.), Forgó (Szuháj, 85.), Szmáhin (Kiss H., 85.), Szilágyi D., Sztankó (Varga Z., 55.), Nagy M. Vezetőedző: Joó Zsolt. Gól: Szakács (14., 39., 62.).

U17. DVSC-DLA-Fehérvár FC 2-1 (0-0). DVSC-DLA: Lisztes – Lénárt, Kokovai (Gomes, 56.), Fábián, Karmacsi, Székelyhidi (Lázók, 71.), Nagy R., Kovács M. (Kardos, 90.), Vadász (Pinczés, 56.), Kiss B. (Pelles, 46.), Tóth B. Vezetőedző: Szűcs János. Gól: Pelles (53.), Lénárt (83.).

Fotók: Kovács Péter