OTP Bank Liga 2024/2025

OTP Bank Liga 18. forduló

Nagyerdei Stadion

OTP Bank Liga 19. forduló

Új Hidegkúti Nándor Stadion

OTP Bank Liga 20. forduló

Nagyerdei Stadion

OTP Bank Liga 21. forduló

PAKSI FC STADION

OTP Bank Liga 22. forduló

Nagyerdei Stadion

OTP Bank Liga 23. forduló

Nagyerdei Stadion

OTP Bank Liga 24. forduló

ETO Park

OTP Bank Liga 25. forduló

Kecskemét

OTP Bank Liga 26. forduló

Nagyerdei Stadion

OTP Bank Liga 27. forduló

Szusza Ferenc stadion

OTP Bank Liga 28. forduló

Nagyerdei Stadion

OTP Bank Liga 29. forduló

Városi Stadion

OTP Bank Liga 30. forduló

Nagyerdei Stadion

OTP Bank Liga 31. forduló

Pancho Aréna

OTP Bank Liga 32. forduló

Nagyerdei Stadion

OTP Bank Liga 33. forduló

Sóstói Stadion

Németi Gyula: Az egész életemet végigkísérte a Loki iránti szeretet

A Loki legutóbbi hazai mérkőzése a klub 121. születésnapja köré szerveződött, többek között illusztris vendégek is ellátogattak a Nagyerdei Stadionba. Közöttük volt Németi Gyula, aki az ünnepi torta mellett állva érzelmektől átitatott gondolatokkal mesélt édesapjáról és saját sorsáról is, természetesen a DVSC-t a középpontba helyezve.

Édesapám, Németi Gyula birkózóként a DVSC első ifjúsági bajnoka, és 6-szoros felnőtt egyéni bajnoka volt, 1949-ben főiskolai világbajnok lett, előtte a londoni olimpián a 6. helyet szerezte meg, 1950-ben bronzérmet nyert a világbajnokságon. Az 1952-es helsinki olimpián 4. helyezést ért el, majd az aktív versenyzői pályafutás után először a birkózó-szakosztály vezetője, majd a DVSC elnöke lett. Ebben nőttem fel, így aztán nem is csoda, hogy az én egész életemet is végigkísérte a szeretet a Loki iránt. Természetesen én is sportoltam, a DVSC labdarúgójaként nem minden úgy alakult, ahogy kellett volna, azonban Szombathelyen játszhattam az NB I-ben – mondta Németi Gyula, aki nem szakadt el szeretett csapatától.

Németi Gyula (sálban), Horváth Béla, Nagy Zsombor (U11), és Farkas Tamás társaságában a születésnapi tortával

Mikor abbahagytam a labdarúgást, visszatértem Debrecenbe, és a futball-szakosztálynál lettem technikai vezető. Dolgoztam Kovács Ferenccel és Puskás Lajossal is, de aztán porckorong-sérvem lett, amiatt 10 hónapra kiestem a klub életéből. Amikor felépültem, a DVSC vezetői azt kérdezték tőlem, nem lenne-e kedvem ellátni a női kézilabdacsapat technikai vezetői teendőit, így kerültem 1988-ban a kézisekhez, ahol rám talált a szerelem, megismerkedtem Jeddi Máriával. Egy év elteltével visszakerültem a focistákhoz, akkor Temesvári Miklós volt az edző. Aztán megszületett Manyival a közös gyerekünk, Marcell, én pedig Komáromi Ákos kérésére újra a kézilabdagárdánál kezdtem el dolgozni. Innentől kezdve egy fantasztikus sikersorozat kezdődött, többek között kétszer nyertünk nemzetközi kupát. Úgy érzem, ezzel a Németi név tovább élt a DVSC-ben, s miután a párom a kiváló játékos, Jeddi Mária volt, az egész család végérvényesen elmélyítette a Lokihoz való kötődését. Nagyon örülök, hogy tavaly édesapámról nevezték el az egyetemi küzdősporttermet a Böszörményi úti campuson, és nagyon megtisztelő, hogy a DVSC most, a 121. születésnapon is gondolt ránk. Mindezt nagyon köszönjük – nyilatkozta Németi Gyula.